علیان | Ali.i.a.n

علیان | Ali.i.a.n

(علیان) علی اخلاقی متولد سال 1366 در تهران .از سن 19 سالگی شروع به فعالیت در زمینه ی موسیقی الکترونیک نمود و توانست با گذشت تنها 3سال اولین کار الکترونیک خود را که ترکیبی از موزیک Electro House و تمبک ایرنی بود را به اسم "Persian Dance" در وب سایت های ایرانی منتشر کند.ازفعاليت ها و همكاري وي با خواننده های پاپ ایراني ميتوان به : رضا صادقی . فرزاد فرزین . ماهان بهرام خان و... اشاره نمود و در کنار کار پاپ فارسي همكاري با کمپانی هایی همچون "Less Than3 / Burn The Fire / Audio Planet / ElecTrixNoizE" از ديگر كارهاي وي ميباشد .

عليان بعد از گذشت چند سال فعالیت تخصصی خود را در زمینه ی Dubstep/Electro/Glitch Hop ادامه داد که پروژه "تیمره" تلفیقی از موزیک Rock و Dubstep است که کل رکورد گیتار الکتریک پروژه توسط پویا زاهدی انجام گرفته است ... پویا زاهدی: متولد سال 1367 در تهران است . او از سال 1384 شروع به یادگیری نوازندگی گیتار در سبک Jazz , Blues , Funk و Rock کرد و فعالیت خود را در زمینه موسیقی تا به امروز ادامه داده است .

پویا زاهدی: متولد سال 1367 در تهران است . او از سال 1384 شروع به یادگیری نوازندگی گیتار در سبک Jazz , Blues , Funk و Rock کرد و فعالیت خود را در زمینه موسیقی تا به امروز ادامه داده است .

موزیک ها یا آلبوم ها